Отзывы о компании Зеленый Магазин
- Ольга Ч.
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо, пані Ольга🙏🌹
- Комментарий продавца
- Світлана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пані Світлана🌹
- Комментарий продавца
- Юлия П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо! 🌹
- Комментарий продавца
- Вячеслав Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо!
- Комментарий продавца
- Ксенія Ч.
Дуже крутий саджанець рози ОʼХари!
Вже був з бутоном і квіткою. Я в захваті! Дуже рекомендую!!!- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук, пані Ксенія!🌹
- Комментарий продавца
- Александр К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все Ок.
- Комментарий продавца
Дякуємо!
- Комментарий продавца
- Татьяна Я.
Троянди супер!
Замовляла Анжелу і 2 шт Норіта в контейнері, прийшли свіжі, з бутонами, і квітами( видно сорт- це дуже важливо, що не пересортиця)дуже гарно упаковані! Чудовий продавець, буду іще замовляти в цьому магазині 🥰🥰🥰- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пані Тетяна, за відгук, та теплі слова відносно роботи нашого колективу🙏
Звертайтесь!🌹
- Комментарий продавца
- Світлана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам! 🙏
Звертайтесь🌹
- Комментарий продавца
- Вікторія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пані Вікторія🌹🙏
- Комментарий продавца
- Ксения СоловьеваСделка на маркетплейсе Prom.ua
Відмінний саджанець,висадила тиждень тому,чудово прийнявся,вже заквітував!Сортність підтверджена)Дуже ввічливий та відповідальний продавець,після замовлення передзвонили та проконсультували!дякую,обовʼязково звертатимусь ще!
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пані Ксенія, за розгорнутий відгук!
Нам дуже приємно🌹
Звертайтесь🙏
- Комментарий продавца