Отзывы о компании Зеленый Магазин
- людмила п.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко зв'язалися, швидко вислали, велике дякую!
Купляла клематис Комтес де Бушо, дуже задоволена якістю саджанця! Дуже рекомендую!!! Велике дякую !!!- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук, пані Людмила, нам дуже приємно🙏
Звертайтесь!
З повагою, Зелений Магазин.
- Комментарий продавца
- Антонина Г.
Саженцы роз очень хорошего качества. Спасибо
- Комментарий продавца
Дуже вдячні Вам за відгук та замовлення! 🙏🌹
Хай все чудово росте!
І під мирним небом🇺🇦
З повагою, Зелений Магазин.
- Комментарий продавца
- Наталья Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам! ❤️
З повагою, Зелений Магазин
- Комментарий продавца
- Оля О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер!!!
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пані Ольга, за відгук🙏
Коротко, але в цьому слові вкладений приємний для нас зміст🌹
З повагою, Зелений Магазин
- Комментарий продавца
- Марія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пані Марія!
Осінь попереду, чекаємо Ваших замовлень!🙏🌹
З повагою, Зелений Магазин.
- Комментарий продавца
- Марина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго дня здоров'я вашим рукам за красу саджанці гарнющі це той продавець до якого я точно повернусь по рослині.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пані Марина, за розгорнутий і позитивний відгук🙏
Нам дуже приємно що Впм сподобались саджанці!🌹
На зв'язку, працюємо, звертайтесь!
З повагою, Зелений Магазин.
- Комментарий продавца
- Ольга Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якісно і доступно
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук, пані Ольга!
Звертайтесь, будемо раді і далі співпрацювати🙏
З повагою, Зелений Магазин.
- Комментарий продавца
- Олена Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо!
Співпраця попереду, звертайтесь! 🙏
З повагою, Зелений Магазин.
- Комментарий продавца
- Светлана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення, пані Світлано!🙏Звертайтесь, ми на зв'язку!
З повагою, Зелений Магазин
- Комментарий продавца
- Тетяна К.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пані Тетяна, за замовлення та оцінювання нашої роботи! 🙏🌹
З повагою, Зелений Магазин
- Комментарий продавца