Відгуки про компанію Зелений Магазин
- Ольга Ч.
- Коментар продавця
Дуже Вам дякуємо, пані Ольга🙏🌹
- Коментар продавця
- Світлана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Світлана🌹
- Коментар продавця
- Юлия П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо! 🌹
- Коментар продавця
- Вячеслав Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо!
- Коментар продавця
- Ксенія Ч.
Дуже крутий саджанець рози ОʼХари!
Вже був з бутоном і квіткою. Я в захваті! Дуже рекомендую!!!- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук, пані Ксенія!🌹
- Коментар продавця
- Александр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все Ок.
- Коментар продавця
Дякуємо!
- Коментар продавця
- Татьяна Я.
Троянди супер!
Замовляла Анжелу і 2 шт Норіта в контейнері, прийшли свіжі, з бутонами, і квітами( видно сорт- це дуже важливо, що не пересортиця)дуже гарно упаковані! Чудовий продавець, буду іще замовляти в цьому магазині 🥰🥰🥰- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Тетяна, за відгук, та теплі слова відносно роботи нашого колективу🙏
Звертайтесь!🌹
- Коментар продавця
- Світлана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам! 🙏
Звертайтесь🌹
- Коментар продавця
- Вікторія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Вікторія🌹🙏
- Коментар продавця
- Ксения СоловьеваУгода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінний саджанець,висадила тиждень тому,чудово прийнявся,вже заквітував!Сортність підтверджена)Дуже ввічливий та відповідальний продавець,після замовлення передзвонили та проконсультували!дякую,обовʼязково звертатимусь ще!
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Ксенія, за розгорнутий відгук!
Нам дуже приємно🌹
Звертайтесь🙏
- Коментар продавця