Відгуки про компанію Зелений Магазин
- людмила п.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко зв'язалися, швидко вислали, велике дякую!
Купляла клематис Комтес де Бушо, дуже задоволена якістю саджанця! Дуже рекомендую!!! Велике дякую !!!- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук, пані Людмила, нам дуже приємно🙏
Звертайтесь!
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Антонина Г.
Саженцы роз очень хорошего качества. Спасибо
- Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за відгук та замовлення! 🙏🌹
Хай все чудово росте!
І під мирним небом🇺🇦
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Наталья Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам! ❤️
З повагою, Зелений Магазин
- Коментар продавця
- Оля О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер!!!
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Ольга, за відгук🙏
Коротко, але в цьому слові вкладений приємний для нас зміст🌹
З повагою, Зелений Магазин
- Коментар продавця
- Марія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Марія!
Осінь попереду, чекаємо Ваших замовлень!🙏🌹
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Марина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Доброго дня здоров'я вашим рукам за красу саджанці гарнющі це той продавець до якого я точно повернусь по рослині.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Марина, за розгорнутий і позитивний відгук🙏
Нам дуже приємно що Впм сподобались саджанці!🌹
На зв'язку, працюємо, звертайтесь!
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Ольга Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якісно і доступно
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук, пані Ольга!
Звертайтесь, будемо раді і далі співпрацювати🙏
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Олена Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо!
Співпраця попереду, звертайтесь! 🙏
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Светлана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення, пані Світлано!🙏Звертайтесь, ми на зв'язку!
З повагою, Зелений Магазин
- Коментар продавця
- Тетяна К.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Тетяна, за замовлення та оцінювання нашої роботи! 🙏🌹
З повагою, Зелений Магазин
- Коментар продавця