Відгуки про компанію Зелений Магазин
- Ольга У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарні троянди. Здорові та великі кущі з квітками, готові до посадки, прийшли добре спаковані. Продавець надав експертну консультацію по телефону. Задоволена, що врахувала його поради. Рекомендую цей магазин.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук, пані Ольга 🙏
Нам дуже приємно за виконану нами роботу від консультування до відправки замовлення.
Мирного неба Вам! 💙💛
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Виктория Р.
рози завжди купую тут! якість на висоті! приживаємість 100%. рекомендую з найкращої сторини. замовила демон помпон, еміль гійо, тізінг джорджия та інші не менш красиві
- Коментар продавця
Вкотре Вам вдячні, пані Вікторія, за відгук, та за ту кількість замовлень і саджанців, що придбали у нас🙏
Нам дуже приємно, коли бачимо від Вас фото та відео квітування Ваших троянд. Приємно щ Вами спілкуватись, а ще висловлюємо Вам велику повагу до тих добрих справ, які ви робите в Вашому населеному пункті 🇺🇦
З повагою, Зелений Магазин
- Коментар продавця
- Роза К.
Хочу дуже подякувати за трояди, які замомляла у продавця. Видно, що дуже люблять свою роботу та з повагою відносяться до кожного свого клієнта. Троянди прийшли в гарному стані , швидко. Дякую за працю та турботу! Бажаю гарних покупців та мирного неба!!!
- Коментар продавця
Дуже Вам вдячні за відгук з коментарем! Ми стараємось працювати якісно, наскільки це можливо в нинішніх умовах.
Бажаємо Вам мирного неба а трояндам - чудового квітування!
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Світлана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую відповідального продавця!!!! Купила саджанці троянд закритої кореневої системи. Запаковано чудово,доїхали благополучно, саджанці сильні,здорові,з бутонами,відповідають опису. Рідко трапляється такий добросовісний продавець,який ще й скидає реальне фото рослин,надає консультацію та спілкується з клієнтом! Рада,що в Україні європейський сервіс! Дуже приємно! З такими продавцями ми точно будемо процвітати,незважаючи ні на що... І ,звичайно,Слава ЗСУ,завдяки яким ми саджаємо ,сіємо та живемо!!! Бажаю успіху продавцеві та всьому його колективу! Молодці!!! Дякую!!!!
- Коментар продавця
Безмежно вдячні Вам, пані Світлано, за такий розгорнутий та позитивний відгук! Це дуже мотивує колектив для якісної праці🙏
Наше незмінне правило - відкритість та надання максимуму інформації для покупця відносно його замовлення, і не важливо скільки замовлено саджанців - один чи півсотні. Також стараємось по можливості завжди надати фото рослин, які готуються для відправки новому власнику.
Бажаємо Вам міцного здоров'я та нервів в нинішніх обставинах, а Вашим трояндам - чудового квітування! 🙏🙏🙏
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Светлана Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Світлана, за 5 зірочок оцінювання🙏
Будуть необхідні консультації відносно використання препаратів - пишіть/телефонуйте, ми на зв'язку.
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Вероніка Ц.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Вероніка, за позитивну оцінку виконаного нами замовлення🙏
При потребі - звертайтесь, ми на зв'язку.
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Наталія Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже відповідальне та уважне ставлення до кожного клієнта!
Бажаю успіхів у примноженні краси та душевної гармонії - всім мирного неба!- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пані Наталія, за відгук!
Ми стараємось завжди працювати якісно та відповідально.
Чудового квітування Вашим трояндам, а Вам - мирного неба!
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Алиса З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук, таза те що звернулись до нас. Мирного неба
💙💛
З повагою, Зелений Магазин
- Коментар продавця
- Евгений Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
щиро дякую продавцю, комахи ставляться як сніг!!!!!
- Коментар продавця
Вам дякуємо за замовлення!
В нас завжди тільки свіжі і тільки оригінальні препарати європейських виробників.
При потребі звертайтесь!
🤝
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця
- Алексей С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чесний, порядний продавець! Блискавичний зв'язок. Приємно працювати, без жодних проблем. Рекомендую всім! Вдалих Вам продажів.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, пане Олексій, за розгорнутий відгук. Ми щиро раді приємному знайомству та спілкуванню з Вами. Ми маємо більше 7 тис. тільки постійних клієнтів і з багатьма з ними за роки ми вже дружимо🤝
Порядність і відкритість це головні речі в нашій роботі. Довіра формує довіру.
При потребі консультацій завжди можете з нами зв'язатись.
З повагою, Зелений Магазин.
- Коментар продавця